Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kasutame uut FOORUMIT! http://csmammu.esy.es/index.php
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sissesHadow'i [CS:GO Päevik] Mm210sHadow'i [CS:GO Päevik] Mm10

 

 sHadow'i [CS:GO Päevik]

Go down 
2 posters
AutorTeade
sHadow
Korrahoidja
Korrahoidja
sHadow


Postituste arv : 26
Punktid : 42
Reputatsioon : 0
Liitumis kuupäev : 03/04/2015
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn, Pirita

sHadow'i [CS:GO Päevik] Empty
PostitaminePealkiri: sHadow'i [CS:GO Päevik]   sHadow'i [CS:GO Päevik] EmptyReede Apr 03, 2015 11:40 pm

Hellou,

esimeseks postituseks siis näitan ka teile enda kõige karmimat CS:GO päeva Very Happy
Suutsin kaotada siis 54$
Kuigi pole raha peale pannud steamile, et skinne osta. Kõik algas ühe 4 sendise skinniga, mis mängu lõppus sain. Smile

sHadow'i [CS:GO Päevik] XXY2Cec


Hetkel:sHadow'i [CS:GO Päevik] Zye50Cl
Main rank mis olnud on oli Gold Nova 3. Kui arvate, et mul liiga palju võite ja suht low rank, siis ma olen ennast vahepeal silver 2 kantseldanud, proovides saada silver 1, kuid ei õnnestunud Sad Mängisin algselt ilma klaviatuurita endale ~80 win'i. Hiire paremaklõpsuga liikusin otse, hiirel oli ka nuppud, millega hüppasin ja reload'isin. CS:GO isu oli liiga suur lol Very Happy
Tagasi üles Go down
clewster*

clewster*


Postituste arv : 19
Punktid : 35
Reputatsioon : 0
Liitumis kuupäev : 04/04/2015
Vanus : 23
Asukoht : Pärnu

sHadow'i [CS:GO Päevik] Empty
PostitaminePealkiri: Re: sHadow'i [CS:GO Päevik]   sHadow'i [CS:GO Päevik] EmptyPüh Apr 05, 2015 7:54 pm

Betimine tundus päris hea jah kuni ma all-ini kaotasin Very Happy
Tagasi üles Go down
sHadow
Korrahoidja
Korrahoidja
sHadow


Postituste arv : 26
Punktid : 42
Reputatsioon : 0
Liitumis kuupäev : 03/04/2015
Vanus : 26
Asukoht : Tallinn, Pirita

sHadow'i [CS:GO Päevik] Empty
PostitaminePealkiri: Re: sHadow'i [CS:GO Päevik]   sHadow'i [CS:GO Päevik] EmptyTeis Apr 07, 2015 8:36 am

DAY1:

Panin vaikselt neid bet'e, Penta'le panin tagasihoidlikult 8 senti ja Navi üllatas Sad Oleks olnud inventory väärtuslikum, oleks kasumid suuremad olnud. Alustasin ~0.5$ ning vahepeal sain isegi chroma, selle trade'sin ära skinnideks Very Happy

Inventory ~4.5$

sHadow'i [CS:GO Päevik] G0wf3N3
sHadow'i [CS:GO Päevik] QCYw25w
Tagasi üles Go down
Sponsored content





sHadow'i [CS:GO Päevik] Empty
PostitaminePealkiri: Re: sHadow'i [CS:GO Päevik]   sHadow'i [CS:GO Päevik] Empty

Tagasi üles Go down
 
sHadow'i [CS:GO Päevik]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» sHadow'i [League of Legends'i Päevik]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mängud :] :: Counter Strike: Global Offensive-
Hüppa: